Lietuvių English

Savaitgalis „Sutuoktinių susitikimai“

Jei per įvairius darbus nerandate laiko sau ir savo sutuoktiniui (ei);

Jei nesusikalbate;

Jei manote, kad Jūsų santuoka „normali“ ir nieko kito nenorite;

Jei Jūsų santuokinis gyvenimas tapo „pilkas“;

Jei nieko naujo nebesitikite iš jo (jos);

Jei norite tobulėti, – tai šie „Sutuoktinių susitikimai“ kaip tik Jums!

Kam skirti „Sutuoktinių susitikimai“
Pirmiausia jie skirti sutuoktinių poroms. Taip pat juose gali dalyvauti kunigai, seserys ir broliai vienuoliai, seminaristai. Paprastai dalyvauja apie 10 -15 sutuoktinių porų. Dalyvių amžius ir santuokos stažas neribojamas.

Kaip vyksta „Sutuoktinių susitikimai“
Programą veda trys-keturios sutuoktinių poros ir kunigas. Ši komanda savo liudijimais padeda dalyvaujantiems apmąstyti tarpusavio ryšį, naujai išgyventi tarpusavio dialogą ir suvokti Dievo planą santuokai.
Padrąsinimas droviesiems: dalyviams nereikia viešai kalbėti, dalytis patirtimi.

Trukmė
Rekolekcijos prasideda penktadienį 18 val., tęsiasi visą šeštadienį ir baigiasi sekmadienį apie 14 val.

Prasminga dalyvauti tik visoje savaitgalio programoje.
Šiam laikui pasirūpinkite namuose likusių mažamečių vaikų priežiūra – savaitgalio programa skirta tik sutuoktinių poroms. Jei iš anksto numatote, kad vėluosite ar privalėsite išvykti anksčiau – verčiau atidėkite dalyvavimą kitam kartui ištisoje programoje.

Organizaciniai dalykai
Savaitgalio metu maitinimu rūpinasi organizatoriai.
Dalyvių prašome atsivežti baltą patalynę ir tualetinius reikmenis.
Dalyviai prašomi paaukoti už nakvynę ir maitinimą. Orientacinė tokio savaitgalio kaina vienai porai yra apie 130 eurų. Lėšų stoka neturi trukdyti norintiems dalyvauti savaitgalyje.

 

 

Artimiausi savaitgaliai sutuoktiniams 2019 metais:

2019 m. spalio 11–13 d. savaitgalis Trinapolyje (Vilnius) (Registracija  8 37 208263, el. p: lsc@lcn.lt)

2019 spalio 25-27 d., savaitgalis Žemaičių Kalvarijoje  (Registracija  8 37 208263, el. p: lsc@lcn.lt)

 

KVIEČIAME REGISTRUOTIS!

Daugiau informacijos tiems, kas norėtų  sužinoti, kas gi tai „Sutuoktinių susitikimai“:
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-01-23-sutuoktiniu-susitikimai-is-naujo-atrasti-vienam-kita-ir-bendra-kelia-i/113150
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-01-31-sutuoktiniu-susitikimai-is-naujo-atrasti-vienam-kita-ir-bendra-kelia-ii/113430

Organizatoriai
Lietuvos Šeimos centras, „Sutuoktinių susitikimų“ judėjimo savanoriai.

Dalyvavusių atsiliepimai:

Aš labai dėkingas organizatoriams ir rėmėjams už šį savaitgalį. Mums jo tikrai reikėjo. Šis susitikimas tarsi klijai, kurie suklijavo suskilusį stiklą. Santuoka yra trapi kaip stiklas, kurį reikia saugoti ir prižiūrėti. Ir aš labai norėčiau įsijungti į šį judėjimą. 

Šis savaitgalis – tai nuostabi dovana mūsų porai.. Įliejusi į mūsų bendrystę daug šviežumo. Išgyvenau tikrą Dievo veikimą mūsų santykiuose. Jaučiuosi vėl prisipildžiusi meilės ir gyvenimo džiaugsmo.

Didelis džiaugsmas matant ir jaučiant, kad amžinoje kovoje esi ne vienas.. Kad viltis tikrai neapgauna.. Gera matyti šeimas, kurios kovoja, nepasiduoda ir guodžia kitus.

Paskutiniu metu labai trūko kasdienybėje laiko vienas  kitam, pabūti dviese be vaikų. Tai čia to pabuvimo buvo apsčiai. Prasmingo buvimo, kuris suartina, atnaujina santykius. Ypač tas atsiskyrimas ir pažvelgimas į save, o tada pamatymas kito ir pasidalijimas. Atradau, kad galima spręsti konfliktus konstruktyviai, išsiaiškinti skaudamas vietas… AČIŪ.