Lietuvių English

Kitos programos sutuoktiniams

Šeimų klubas „Darna“ Vilniuje, Pal. J. Matulaičio šeimos centre

Tai – trejų metų programa šeimoms, vienąkart per mėnesį 3 – 4 val. trukmės šeimų susitikimai pagal prancūzų psichoterapeuto ir kunigo Denis Sonet programą. Tai – šeimos santykių studijos, galimybė šeimos narių saviugdai.

Daugiau informacijos: https://matulaiciospc.org/seimos/seimu-klubas-darna/

Bendravimo įgūdžių mokymai poroms Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre

Programa skirta poroms, kurios savo santuoką laiko labai svarbiu dalyku ir nori skirti laiko, bei dėmesio tarpusavio santykių puoselėjimui, tobulinimui. Programoje jie mokosi bendravimo įgūdžių, kurie padeda tiksliau išsakyti savo mintis ir geriau suprasti sutuoktinį, sėkmingiau spręsti konfliktines situacijas, o bendrai sakant, kurti sėkmingus tarpusavio santykius. Tai gera galimybė dar geriau pažinti vienas kitą.

Daugiau informacijos: http://www.vasc.lt/page/52

 

 

santuokos_kursas

 „Santuokos kursas“

 Tai septynių dalių VIDEO  kursas sutuoktiniams, skirtas poros santykiams stiprinti. Kurso temos: „Tvirti pamatai“, „Bendravimo menas“, „Konfliktų sprendimas“, „Atleidimo galia“, „Artimųjų įtaka – praeitis ir dabartis“, „Geras seksas“, „Veiksni meilė“. Šiame kurse pamatysite sutuoktinių  Nicky ir Sila Lee  mokymus apie poros santykius, bei kitų porų įspūdžius apie šiuos mokymus. Mokymus įdomu žiūrėti susirinkus kelioms poroms. Jei norite įsigyti šią programą ir pratybų knygeles lietuvių kalba kreipkitės į „Gerosios naujienos centrą“ http://www.gnc.lt/.

Šis kursas vykdomas įvairiuose šeimos centruose, bet jei nėra arti tokių kursų – galite juos susiorganizuoti patys. Susirinkite kelios poros, įsigykite reikalingą medžiagą ir smagaus darbo porose!

„Per juokus į geresnę santuoką“ – tai keturių dalių protestantų DVD mokymai sutuoktinių poroms, kuriuos veda pastorius, šeimų konsultantas Mark Gungor. Temos: „Pasakojimas apie dvejas smegenis“, „Mano vėliava arba Kuo gyvena sutuoktinis“, „Raktas į nepakartojamą seksą“, „Kaip išlikti santuokoje vienam kito nenudėjus“. Parengti programos diskai lietuvių kalba. Programos diskus ir licenciją galima įsigyti http://www.gnc.lt/.

untitled123

Kai kurie šeimos centrai organizuoja šį seminarą, o jei nerandate jo, – organizuokite patys!