Lietuvių English

Seminarai

Bendravimo įgūdžių mokymai poroms Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre

Programa skirta poroms, kurios savo santuoką laiko labai svarbiu dalyku ir nori skirti laiko, bei dėmesio tarpusavio santykių puoselėjimui, tobulinimui. Programoje jie mokosi bendravimo įgūdžių, kurie padeda tiksliau išsakyti savo mintis ir geriau suprasti sutuoktinį, sėkmingiau spręsti konfliktines situacijas, o bendrai sakant, kurti sėkmingus tarpusavio santykius. Tai gera galimybė dar geriau pažinti vienas kitą.

Daugiau informacijos: http://www.vasc.lt/page/52

 

Santuokos kursas – tai aštuonių susitikimų ciklas santuokoje gyvenančioms poroms ir norinčioms kurti sveikus, ilgalaikius santykius bei atnaujinti ir sustiprinti savo santuoką.

Video medžiagoje savo įžvalgomis dalijasi Nicky ir Sila Lee, patyrę konsultantai santuokos, tėvystės ir motinystės temomis. Šiame kurse poros gilinasi į šias temas: tvirti pamatai, bendravimo menas, konfliktų sprendimas, atleidimo galia, artimųjų įtaka – praeitis ir dabartis, geras seksas, veikli meilė.

Šis kursas organizuojamas įvairiuose šeimos centruose.

 

santuokos_kursas

Per juokus į geresnę santuoką – tai keturių dalių protestantų DVD mokymai sutuoktinių poroms, kuriuos veda pastorius, šeimų konsultantas Mark Gungor. Temos: „Pasakojimas apie dvejas smegenis“, „Mano vėliava arba Kuo gyvena sutuoktinis“, „Raktas į nepakartojamą seksą“, „Kaip išlikti santuokoje vienam kito nenudėjus“. Parengti programos diskai lietuvių kalba. Programos diskus ir licenciją galima įsigyti http://www.gnc.lt/.

untitled123

Kai kurie šeimos centrai organizuoja šį seminarą, o jei nerandate jo, – organizuokite patys!