Lietuvių English

Kitos programos sutuoktiniams

Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre

Jei norite geriau bendrauti  su savo antrąja puse, sudalyvaukite BENDRAVIMO ĮGŪDŽIŲ MOKYMUOSE poroms
Mob. 8 682 10748, el.p. algis.petronis@gmail.com
www.vasc.lt

 

Vilniaus Pal. J. Matulaičio šeimos centre

D. Sonet  „Trijų metų mokykla“ (3MM) – tai trijų metų programa, skirta porų kasmėnesiniams susitikimams ir sutuoktinių porų ugdymui. Programa yra puikiai parengta: yra medžiaga vedantiesiems, dalomoji medžiaga, skaitiniai ir liudijimai.

Pirmais metais kalbama apie poros gyvenimą: bendravimą, praeities svarbą, vaidmenis, švelnumą, lytinį gyvenimą ir t.t.

Antrais metais kalbama apie šeimos didėjimo problemas: norą turėti vaikų, vaikų auklėjimą, pasitikėjimą, pavydą ir t.t.

Trečiais metais kalbama apie šeimos stabilumą, gebėjimą dalyvauti visuomenės ir Bažnyčios gyvenime: ištikimybę, konfliktus, atleidimą, meilę, Santuokos Sakramentą, pasauliečių misiją ir t.t.

 

Įvairiuose šeimos centruose

santuokos_kursas „Santuokos kursas“ – tai septynių dalių anglikonų VIDEO mokymų kursas sutuoktiniams, skirtas poros santykiams stiprinti. Kurso temos: „Tvirti pamatai“, „Bendravimo menas“, „Konfliktų sprendimas“, „Atleidimo galia“, „Artimųjų įtaka – praeitis ir dabartis“, „Geras seksas“, „Veiksni meilė“. Programos DVD diskuose yra Nicky ir Sila Lee šeimos paskaitos, kitų porų įspūdžiai bei pastebėjimai apie „Santuokos kursą“. Mokymus įdomu žiūrėti susirinkus kelioms poroms. Parengti programos diskai ir pratybų knygelės lietuvių kalba. Programos diskus galima įsigyti http://www.gnc.lt/.

„Per juokus į geresnę santuoką“ – tai keturių dalių protestantų DVD mokymai sutuoktinių poromuntitled123s, kuriuos veda pastorius, šeimų konsultantas Mark Gungor. Temos: „Pasakojimas apie dvejas smegenis“, „Mano vėliava arba Kuo gyvena sutuoktinis“, „Raktas į nepakartojamą seksą“, „Kaip išlikti santuokoje vienam kito nenudėjus“. Parengti programos diskai lietuvių kalba. Programos diskus ir licenciją galima įsigyti http://www.gnc.lt/.