Lietuvių English

Nauji leidiniai

Lietuvos šeimos centras 2018 metais išleido tris naujus leidinius:

 

1.           Pratybų sąsiuvinius sužadėtiniams „Užrašai kūrybingiems pasimatymams…“  Šie pratybų sąsiuviniai skirti teorinės medžiagos įsisavinimui ir vienas kito pažinimui. Atsakydami į 600 klausimų (tiek jų yra pratybų sąsiuvinyje) ir dalydamiesi savo patirtimi vertybių, bendravimo, keitimosi, lytiškumo ir kitose srityse, sužadėtiniai tikrai labiau pažįsta vienas kitą ir gali sąmoningiau apsispręsti dėl santuokos.

2.           Interaktyvų lankstinuką „GEROS ŽINIOS APIE STRESĄ“. 2017 12 28 žurnale „Tavo vaikas“ rašoma: „Esame vis dar labai nepakantūs kitaip mąstantiems, kitaip atrodantiems, kitaip mylintiems, kitaip tikintiems, bet neįtikėtinai ir, pasak psichologų, net pražūtingai pakantūs… pavargusiems. Savo ir kitų nuovargį toleruojame iki pavojingos ribos: kol socialinis ar emocinis nuovargis atima protą“. Dėl tos priežasties norime paakinti tėvus ir sutuoktinius atkreipti dėmesį į stresą, nuovargį, ir nenumoti į jį ranka. Šis leidinukas šiek tiek padėtų susigaudyti savo nuovargyje ir paskatintų galvoti, kaip konstruktyviai įveikti stresą.

3.           Interaktyvų lankstinuką  „KODĖL VAIKAI VALDO TĖVUS IR KAIP IŠ TO IŠSIVADUOTI“. Iš Šeimos centrų praktikos pastebime, kad tėvai siekdami demokratiškai auklėti vaikus, po kurio laiko pasimeta, nes nebegali suvaldyti vaikų, o tada iškyla didelė ir psichologinio, ir fizinio smurto rizika.  Šis lankstinukas primena tėvams jų uždavinius, kaip jiems įveikti staigiai kylantį susierzinimą, bei iš kur jis kyla; kaip vertinti vaikus; kaip vertinti save. Lankstinukas išleistas pagal vokiečių psichiatro M. Winterhoffo knygą „Kodėl mūsų vaikai virsta tironais“.

 

 

Norintys šių leidinių – kreipkitės. Leidiniai yra platinami nemokamai.

Šių leidinių kūrybą ir leidybą finansavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal projektą NVOŠG-103:

Leidiniai, kurie padės ugdyti sužadėtinius, sutuoktinius bei tėvus.

 

5 Responses to Nauji leidiniai

 1. Kęstutis sako:

  Laba diena,
  kaip ir kur Kaune galima įsigyti Jūsų leidinį „KODĖL VAIKAI VALDO TĖVUS IR KAIP IŠ TO IŠSIVADUOTI“

  • LSC sako:

   Sveiki, Kęstuti,
   Jums reikia užeiti į Lietuvos šeimos centrą bet kurią darbo dieną. Adresas Rotušės a. 23, II aukštas. Dirbame nuo 9.30.

 2. Airūna sako:

  Laba diena, kur Šiauliuose galėčiau įsigyti šią knygą? Užrašai kūrybingiems pasimatymams…“

  • LSC sako:

   Gerbiama Airūna, jei Jūs nesiruošiate santuokai – neįsigysite- čia tik toms poroms, kurios ruošiasi santuokai. Bet Jūs galite ateiti į Šiaulių vyskupijos šeimos centrą į kursus ir tada – gausite šią knygą – po vieną kiekvienam. Net jei dar nežinote ar norite tuoktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>