Lietuvių English

Atvira paskaita apie vieną iš NŠP metodų – Kreitono Modelio sistemą

Kviečiame į pristatomąją paskaitą apie vieną iš natūralaus šeimos planavimo metodų – Kreitono Modelio sistemą. Tai standartizuota gimdos kaklelio gleivių stebėjimo sistema, kurią gali efektyviai (96,8%) taikyti tiek šeimos, norinčios atidėti nėštumą, tiek siekiančios pastoti. Šis metodas taip pat tinka žindančioms moterims bei moterims, kurios nustojo vartoti kontraceptines tabletes ar yra premenopauzėje.

Paskaitos metu turėsite galimybę trumpai susipažinti su savo kūno ypatumais bei pokyčiais, kaip juos stebėti ir vertinti – tai gali būti naudinga ir informatyvu ne tik kalbant apie savo vaisingumo pažinimą ar šeimos planavimą, bet ir apie savo ginekologinę sveikatą bei ligų prevenciją. Paskaita yra tik pažintinė ir nemokama.

Ji vyks rugsėjo 22d. 19val.
Kauno arkivyskupijos šeimos centre, Vilniaus g. 29, Kaunas
Planuojama trukmė – 1 val.

Registracija:
el. paštu: i.vuosaityte@gmail.comakvile@fertilitycare.net

 

Nurodykite savo vardą, pavardę, ar atvyksite viena, ar su sutuoktiniu/sužadėtiniu ir kas Jums būtų aktualu (planuojate pastoti, norite nėštumą atidėti, esate žindanti ir pan.)

Jei susidomėjote, bet atvykti nurodytu laiku negalite, taip pat praneškite – informuosime, kai paskaita bus kartojama. Jei esate ne iš Kauno, vis tiek drąsiname kreiptis, nes konsultacijos įmanomos ir nuotoliniu skype pagalbos būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>