Lietuvių English

Asociacijos „Sutuoktinių susitikimai“ animatorių šeimų stovykla

Šiais metais pasauliečių asociacijos „Sutuoktinių susitikimai“ savaitgalių animatorių šeimų stovykla vyko Kulautuvos rekolekcijų namuose. Joje dalyvavo 44 žmonės. Beveik visos poros yra savaitgalinių rekolekcijų „Sutuoktinių susitikimai“ animatoriai, – jie prisideda rengiant rekolekcijas ir posavaitgalinius susitikimus. Stovyklos programa buvo organizuota atsižvelgiant į asociacijos narių rengimą savanoriškai veiklai.

Pirmasis šeštadienio liudijimas buvo Danguolės ir Donato Zalepūgų. Jie kalbėjo apie jausmus, jų raišką, kaip svarbu poroms dalintis savo išgyvenamais jausmais, kaip svarbu reiškiant jausmus būti atviriems, mokytis nevertinti. Labai svarbu prisiminti dialogo principus: dalytis, o ne diskutuoti; klausytis, o ne vien kalbėti; suprasti, o ne vertinti, o svarbiausia atleisti. Danguolė ir Donatas kvietė būtinai pasidalyti vienam su kitu švelniais jausmais, juos išsakyti sutuoktiniui kuo dažniau.

Po liudijimo sutuoktiniai gavo užduotį individualiam darbui ir darbui poroje. Vėliau norintys pasidalijo savo patirtimi grupelėse.

Po pietų Vaidas Mieželis pakvietė kelionei į Paštuvą. Eidami galėjome pabūti kartu su kitomis poromis, pasidalyti džiaugsmais ir rūpesčiais, planais ir troškimais šioje asociacijoje. Vėliau kartu meldėmės rožinį. Kelionė truko kelias valandas, buvo puiki proga pabūti kartu, pasikalbėti, paplanuoti, o drauge ir pasportuoti.

Po vakarienės vėl susitikome salėje. Airinos ir Artūro liudijimas buvo apie Dievo buvimą santuokoje. Pora labai atvirai ir jautriai papasakojo, kaip skirtingai jų gyvenimą palietė Jėzus, kaip vedė link vienas kito. Liudijimą vainikavo tėvo Aldono SJ patirtis ir apibendrinimas. Visi buvo giliai paliesti. Nors buvo ypač vėlus vakaras, poros susirinko pasidalyti ir savo patirtimi. Airina ir Artūras savo pasakojimu padėjo būti atviresniems ir vienas kitam.

Antroji diena prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo t. Aldonas SJ. Po jų visi su vaikais išėjome prie Nemuno, tai laikas, kuomet vaikams padėjome statyti tiltus ir pilis iš smėlio. Būdami su vaikais jautėmės ramūs ir palaiminti Dievo.

Danguolė ir Donatas

DSC04297

DSC04300

DSC04313_1

DSC04324_1

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>